Nasz profile

Ruszyła rejestracja na cybercomDEV

Aktualności

Ruszyła rejestracja na cybercomDEV

Ruszyła rejestracja na cybercomDEV

Cybercom Poland zaprasza na wyjątkową konferencję na styku biznesu i technologii, czyli cybercomDEV. Druga edycja konferencji odbędzie się 21 maja (sobota), w Instytucie Europejskim w Łodzi. Przewidziane są cztery ścieżki tematyczne: IoT, Architecture, Business, Soft Skills, w tym 6 inspirujących warsztatów, 30 prelegentów z Polski i zagranicy i ponad 400 uczestników. Nie trzeba zapisywać się na konkretną ścieżkę, można uczestniczyć w różnych wykładach.

Wśród prelegentów pojawią się cenione postacie m.in. Sławomir Sobótka, Jakub Kubryński, Jakub Nabrdalik, Jarosław Pałka, Luca Mezzalira, Ivar Grimstad.

Program wydarzenia dostępny jest już na stronie konferencji: http://cybercomdev.pl/

Rejestracja: https://www.cybercomdev.pl/#register .
Wstęp jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona!

 

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę