Nasz profile

Konkurs „Kierunek Grupa GPEC”

Aktualności

Konkurs „Kierunek Grupa GPEC”

Konkurs „Kierunek Grupa GPEC”

Płatne praktyki, roczne stypendium i wreszcie gwarantowany etat w Grupie GPEC – to nagrody w II edycji konkursu „Kierunek Grupa GPEC”, który właśnie rusza dla studentów Politechniki Gdańskiej. Zgłoszenia można wysyłać do 30 maja.

Na najlepszych, którzy przejdą wielostopniowy proces rekrutacji, czekają najpierw płatne praktyki wakacyjne, a następnie roczne stypendium, które potrwa od października 2016 roku do czerwca 2017 roku. W trakcie stypendium studenci będą już współpracować z Grupą GPEC, realizując m.in. projekty techniczne, przygotowując specjalistyczne analizy czy dokonując audytów inżynierskich. Finalnym etapem programu będzie przynajmniej roczny etat w jednej ze spółek Grupy GPEC.

Jak to wszystko zdobyć? Kandydaci muszą być studentami kierunku studiów związanego z branżą na wydziałach: inżynieria lądowa i środowiska, elektrotechnika i automatyka, mechaniczny, oceanotechnika i okrętownictwo. Program dedykowany jest studentom studiów magisterskich, którzy planowo zakończą naukę w 2017 roku.
Przedstawiciele Politechniki Gdańskiej wspólnie z ekspertami GPEC dokonają wstępnej selekcji kandydatów na podstawie wniosków zgłoszeniowych. Najlepsi kandydaci w kolejnym etapie wezmą udział w rozmowach kwalifikacyjnych i assessmentach kompetencyjnych, przygotowanych specjalnie na potrzeby programu przez ekspertów HR Grupy GPEC.

Aby wziąć udział w programie stypendialnym Grupy GPEC i Politechniki Gdańskiej należy do 30.05.2016 roku wniosek zgłoszeniowy na adres e-mailowy: stypendium@gpec.pl. Wnioski dostępne są na stronie www.grupagpec.pl. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do kolejnego etapu konkursu.

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę