Nasz profile

Stypendium z Wyboru

Aktualności

Stypendium z Wyboru

Stypendium z Wyboru

Zdobądź 5 000 złotych na rozwój swojej zawodowej pasji – weź udział w Stypendium z Wyboru.

Chcesz się rozwijać zawodowo, ale brakuje Ci odwagi i odpowiedniego wsparcia finansowego? Teraz masz szansę zrealizować swoje marzenie – 26 września rusza V edycja Stypendium z Wyboru, programu, w ramach którego możesz zdobyć nawet 5 000 zł dofinansowania na swój projekt.

Stypendium z Wyboru to program stypendialny skierowany do studentów i absolwentów, którzy ukończyli studia nie później niż 12 miesięcy temu. Do 8 listopada można zgłaszać projekty związane z edukacją lub rozwojem zawodowym i zdobyć dofinansowanie na ich realizację. Uczestnicy mogą się zgłosić poprzez formularz na stronie www.stypendiumzwyboru.pl.

W Stypendium z Wyboru nie liczą się wyniki w nauce ani sytuacja materialna uczestnika, ale pasja i kreatywna jej prezentacja. Nagrodzonych zostanie od kilku do kilkunastu projektów, które otrzymają największą liczbę głosów internautów w drugim etapie programu.

Stypendium z Wyboru składa się z dwóch etapów:
1. Etap zgłoszeń projektów: 26 września – 8 listopada
2. Etap głosowania internautów: 21 listopada – 5 grudnia

Zwycięzcy programu zostaną ogłoszeni 20 grudnia 2016.

Więcej informacji na temat Stypendium z Wyboru znaleźć można na www.stypendiumzwyboru.pl oraz Facebooku: www.facebook.com/stypendiumzwyboru.

Organizatorem Stypendium z Wyboru jest Fundacja Absolvent.pl, a wśród Mecenasów, którzy finansowo wspierają rozwój młodych jest m.in. Nestlé (Mecenas Strategiczny) oraz Mediacap.

 

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę