Nasz profile

Aktualności

Muzykaliada

Muzykaliada

11 listopada w gdańskim Klubie Metro odbywa się pierwszy półfinał, drugiej edycji Muzykaliady.

Wystąpią: Aldona Wierzbicka, Bratoteka, The Temporary Project oraz Goostuff.

Muzykaliada to projekt realizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego. Jest to przegląd zespołów z Trójmiasta złożony z kilku etapów. Uczestnictwo w Muzykaliadzie jest możliwe pod warunkiem, że zespół lub wokalista, ma w składzie swojego zespołu co najmniej jedną osobę ze statusem studenta, bądź absolwenta nie dłużej niż 2 lata po ukończeniu studiów.

Do konkursu zgłosili się muzycy z Trójmiasta i okolic. To okazja, by słuchacze poznali wiele gatunków muzycznych.

Zrób hałas i Daj się usłyszeć to hasła przewodnie tej edycji. Celem projektu jest pomoc zespołom w zdobyciu większego rozgłosu. Przy okazji wokaliści i zespoły muzyczne rywalizują ze sobą.

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę