Nasz profile

Chór Incontro zaprasza

Aktualności

Chór Incontro zaprasza

Chór Incontro zaprasza

Chór Incontro zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze spotkania dla nowych chórzystów, już w najbliższy wtorek 18.10 o 20:00 oraz we czwartek 20.10 o 19:00.

Spotkania odbędą się w domu parafialnym przy kościele świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Gdańsku, przy ulicy Powstańców Warszawskich 52.

Chór Incontro powstał w 2010 roku w Gdańsku. Od początku istnienia z radością i wciąż rosnącą dumą prowadzi go dyrygentka Aleksandra Zawada.
Incontro tworzą osoby na co dzień pracujące w różnych dziedzinach. Połączyła ich pasja wokalna oraz chęć głębszego przeżywania liturgii, za sprawą wspólnego śpiewu.
Z biegiem czasu chórzyści odkrywali nowe pokłady możliwości, jakie daje im wspólne tworzenie muzyki. Jeżdżą na festiwale ogólnopolskie, skąd przywożą liczne nagrody, organizują koncerty z różnorodnym repertuarem. Przede wszystkim jednak czerpią radość i satysfakcję ze wspólnej pracy, a ta owocuje wyjątkowymi relacjami i cennym poczuciem prawdziwej i budującej przynależności.
Wydarzenie możesz śledzić tutaj: https://www.facebook.com/events/228470150889742/

adres facebookowy chóru: https://www.facebook.com/Ch%C3%B3r-Incontro-539027456252416/

Telefon kontaktowy: 602 588 880
mial kontaktowy: chorincontro(at)gmail.com

 

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę