Nasz profile

Aktualności

Noc Szkoleń

Noc Szkoleń

W sobotę 12 marca 2016 roku, w całej Polsce, odbędzie się Noc Szkoleń. W 10 miastach zostanie zorganizowanych ponad 50 szkoleń, w których może wziąć udział każdy. Wystarczy się zapisać przez stronę www.nocszkolen.pl

Noc Szkoleń rozpocznie się o godz. 18:00 – po zachodzie Słońca. Jest to wydarzenie nocne, aby zwrócić uwagę na konieczność nieustannego rozwoju. Ideą Nocy Szkoleń jest promowanie uczenia się przez całe życie (ang. lifelong learning). Rozwijanie i doskonalenie swoich kwalifikacji jest bowiem nieustannym procesem.

Hasłem przewodnim tej edycji Nocy Szkoleń jest: Kariera na miękko i na twardo. Tematom szkoleń przyświeca cel rozwoju umiejętności osobistych („na miękko”) i zawodowych („na twardo”).

 

Noc Szkoleń odbędzie się w 10 miastach:
Gdańsk, Kraków, Lublin, Opole, Poznań, Starogard Gdański, Szczecin, Warszawa, Zabrze, Żyrardów.
W szkoleniach weźmie udział ok. 600 – 800 osób.

Historia Nocy Szkoleń

Pomysłodawcą i organizatorem Nocy Szkoleń jest Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”. Pomysł Nocy Szkoleń powstał już w 2012 roku. Do realizacji tej idei doszło dopiero 24 października 2015, kiedy odbyła się pierwsza edycja tego wydarzenia. Było to wtedy wydarzenie lokalne, organizowane tylko w Krakowie:
https://absolwencinawalizkach.pl/nocszkolen-edycja1
Podczas I edycji Nocy Szkoleń w 7 szkoleniach wzięło udział ok. 100 osób. Chętnych było ok. 320 osób.

 

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę