Nasz profile

Magazyn Starter 2015/16

Magazyn

Magazyn Starter 2015/16

Magazyn Starter 2015/16

W magazynie znajdziesz interesujące artykuły. Pierwsze mieszkanie, pierwsze problemy. Co możesz wyciągnąć ze studiowania oprócz wiedzy. Znajdziesz artykuł o tym jak się uczyć, porady na temat uczelnianych konwenansów. Napiszesz swoją misję życiową i zaczniesz ogarniać czas. Odkryjesz porady na temat równowagi w życiu, zachętę do zaangażowania się w działalność studencką.

W magazynie umieściliśmy również projekt podania, który pomaga napisać każde oficjalne pismo. W magazynie znajduje się interesujący tekst o tym, jak sobie radzić z krytyką, a jeszcze ciekawszy o tym kiedy, i w jaki sposób, możemy ofiarować komuś nerkę. Odkryjesz czy Biblia jest tylko legendą, a poza tym zachęcisz się do przemyślanego, proaktywnego życia. Życia pod prąd.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Magazyn

Na górę