Nasz profile

Teoria i praktyka biznesu

Patronaty

Teoria i praktyka biznesu

Teoria i praktyka biznesu

W trzeci weekend października eksperci pokażą biznes od zaplecza w ramach dziewiątego cyklu prelekcji i warsztatów Young Business Festival. Wstęp na spotkania jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy.

Tegoroczne wydarzenie oferuje bloki tematyczne z zakresu motywacji, przedsiębiorczości i innowacji w biznesie. Na festiwalowej scenie wystąpią między innymi: Daniel Demko – CEO HR Partner, Natalia Bogdan – prezes zarządu międzynarodowej agencji rekrutacyjnej Jobhouse, Łukasz Dusza z Time For Design i Przemysław Sola – manager trójmiejskiego Business Link.

Szczegółowy harmonogram już wkrótce na stronie przedsięwzięcia. Bieżące informacje można znaleźć na profilu wydarzenia na facebook’u.

Festiwal organizuje Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę