Nasz profile

Magazyn Starter 2014/2015

Magazyn

Magazyn Starter 2014/2015

Magazyn Starter 2014/2015

W magazynie znajdziesz artykuły odnoszące się do nauki, pracy, życia i przetrwania studenckiej zawieruchy.

Autorzy to studenci lub absolwenci, którzy zebrali swoje doświadczenia w artykułach pisząc o swoich doświadczeniach lub przeżyciach.

Strefa nauki zawiera artykuły: Radość ze studiowania, Studia na dwóch nogach, Zachowuj się oraz Wzór podania.

Strefa pracy natomiast, Pierwsza praca, Bilet do szczęścia, Strefa życia, Grunt to nastawienie, Studenckie problemy z prawem, Jest pani beznadziejna!, Potencjał osobowości, Bezpieczeństwo, Na miłość nie poradzisz.

Strefa luzu zawiera artykuły: Czasowstrzymywacz, Piękni młodzi i aktywni, Pożywne śniadanie.

Życzymy miłej lektury! Zespół redakcyjny.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Magazyn

Na górę