Nasz profile

STARTER 2013/2014

Magazyn

STARTER 2013/2014

STARTER 2013/2014

Magazynu studencki „płyń Pod Prąd” o nazwie Starter jest przygotowany z myślą o potrzebach studentów na pierwszym roku.

Starter jest projektem niekomercyjnym, wywodzącym się od studentów z Politechniki Gdańskiej, a do dzisiaj projekt rozrósł się i obejmuje swoim zasięgiem 22 uczelnie publiczne w Polsce.

Magazyn składa się z dwóch części: ogólnopolskiej i lokalnej.
W części ogólnopolskiej znajdziesz artykuły odnoszące się do życia i przetrwania studenckiej zawieruchy, takie jak strefa życia, luzu, pracy i nauki.

Natomiast w części lokalnej praktyczne informacje o mieście w którym studiujesz.

Wielu studentów używało Startera na co dzień przez wiele lat.
Wielu studentów też pracowało nad nim, by zebrać dla ciebie przydatne adresy, telefony, informacje, opinie – na przykład gdzie możesz dobrze zjeść, zrobić tanie ksero, pobawić się lub co warto zwiedzić w twoim mieście.

Większości z tych danych nie znajdziesz tak łatwo w Internecie. Tylko my przeczytaliśmy cały Internet, by wybrać najważniejsze rzeczy dla ciebie, po to, aby oszczędzić twój czas.

W części lokalnej praktyczne informacje o mieście w którym studiujesz.

Trójmiasto

Poznań

Łódź

Kraków

Warszawa

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Magazyn

Na górę