Nasz profile

Warsztaty w TASKu

Szkoła pisania

Warsztaty w TASKu

Warsztaty w TASKu

Na początku grudnia 2011 roku zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w warsztatach w studiu telewizyjnym TASK, mieszczącym się na Politechnice Gdańskiej. Prowadzącymi warsztaty byli: Wojciech Głodek, Michał Szagżdowicz oraz Mateusz Koldun.

Podczas warsztatów mogliśmy nauczyć się miedzy innymi pracy za kamerą, pracy w „reżyserce”, jak również spróbować swoich sił przed kamerą.
Fotografie na warsztatach wykonał Michał Matysiak.

 

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl (od siedmiu lat), ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Mówi, że posiada Akademię Dobrego Humoru. Przez kilka lat prowadziła audycję Podsumowanie Tygodnia (X - dawniejszy Twitter). Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy, opowiada o podcastach. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektorka programowa konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia. X: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Szkoła pisania

Na górę