Nasz profile

SPORT nr 41/ maj 2012

Magazyn

SPORT nr 41/ maj 2012

SPORT nr 41/ maj 2012

Zbliżające się Mistrzostwa Europy zasługują na uwagę, więc w tym numerze „płyń POD PRĄD” piłka nożna jest głównym tematem, jednak sport i rekreacja zostały opisane z bardzo różnych perspektyw.

Niesamowitą historię kibica reprezentacji Hiszpanii znajdziecie w reportażu „Manolo el del Bombo. ¡Viva España!”. Tajniki treningu mentalnego piłkarzy znajdziecie w tekście „Pokora poprzedza chwałę”. O tym, że sport w obecnych czasach przybiera niewiarygodne formy, przekonacie się, czytając artykuły „e-Sport” oraz „Ekstremalne dziwactwa”. Ciemniejszą stronę uprawiania sportu przedstawiają teksty „Sport – jedyne wspomnienie” i „Pokonany przez historię: Ernest Wilimowski”. Magazyn będzie rozdany na polskich uczelniach od 21 maja tego roku. Zapraszamy do lektury!

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Magazyn

Na górę