Nasz profile

Miejsce spotkań redakcji

Szkoła pisania

Miejsce spotkań redakcji

Miejsce spotkań redakcji

Nasz redakcja spotykała się już w przeróżnych miejscach.

Kiedyś spotykaliśmy się w DS 6 (akademik Politechniki Gdańskiej) w sali imprez. Niestety kleiła się tam często podłoga od piwa po imprezach. Atmosfera pracy co najmniej kiepska i ten zapaszek… Następnie była sala nauki w DS 9. Przypominała troszkę pociąg, ale było całkiem miło. Później awansowaliśmy z piwnicy do sali 216, gdy ta jeszcze była konferencyjną w Bratniaku (budynek AK PG Kwadratowa na ulicy Siedlickiej 4).

Tutaj to się działo, kto to pamięta ten szczęśliwy! Następnie nastąpił „awans totalny”, bo na sam szczyt Bratniaka. Tam dostaliśmy salę 402. Jesteśmy zadowoleni i mamy nadzieję, że na dach nas nie przeflancują.

 

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Szkoła pisania

Na górę