Nasz profile

Wyzwania Zarządzania Jakością

Patronaty

Wyzwania Zarządzania Jakością

Wyzwania Zarządzania Jakością

Serdecznie zapraszamy na XV Sesję Naukową z cyklu „Wyzwania Zarządzania Jakością”, która jest cyklicznym projektem, skierowanym do pasjonatów i entuzjastów jakości.

Konferencja odbędzie się w dniach 25 i 27 kwietnia 2018 roku na terenie kampusu UEK. Współorganizatorem tegorocznej Sesji Naukowej jest Polskie Towarzystwo Towaroznawcze.
Konferencja, organizowaną przez Koło Naukowe Zarządzania Jakością działające przy Katedrze Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, obok wartościowych sesji referatowych stanowi forum dyskusyjne pomiędzy studentami i pracownikami naukowymi oraz przedstawicielami świata biznesu i przemysłu. Dzięki udziałowi w tym projekcie uczestnicy mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy teoretycznej oraz poznania praktycznego podejścia wybitnych specjalistów do zagadnień związanych z dziedziną zarządzania jakością.

Tematyka tegorocznej sesji obejmuje:

 Zarządzanie jakością (np. ISO 9001);
 Zarządzanie środowiskowe (np. ISO 14001);
 Zarządzanie bezpieczeństwem informacji (np. ISO 27001);
 Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy (np. OHSAS 18001, PN-N-18001);
 Zarządzanie bezpieczeństwem żywności (np. GMP/GHP, HACCP, ISO 22000, IFS, BRC);
 Branżowe systemy zarządzania (np. ISO/TS 16949);
 Jakość w działalności laboratoriów badawczych i wzorcujących (np. ISO 17025);
 Systemy zarządzania: wdrażanie, doskonalenie i integracja;
 Skuteczność i efektywność zarządzania systemowego;
 Audit;
 Normalizacja, akredytacja, certyfikacja;
 Koncepcje (np. Total Quality Management, Six Sigma, Lean Manufacturing) i narzędzia zarządzania jakością
 Zarządzanie personelem w kontekście zarządzania jakością;
 Zarządzanie projektami w aspekcie jakości;
 Ekonomiczne aspekty jakości;
 Jakość w cyklu życia wyrobu.

Konferencja WZJ 2018 to nie tylko możliwość poszerzenia swojej wiedzy w ramach zagadnień dotyczących jakości i przedyskutowania ich z autorami prezentacji, ale również wspaniała okazja do poznania interesujących ludzi ze świata nauki i biznesu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej WZJ:
https://kamjobak.wixsite.com/wzj2018

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę