Nasz profile

Zdjęcia z Polski

Patronaty

Zdjęcia z Polski

Zdjęcia z Polski

Jeżeli masz fotografie pokazujące klimat, zabytki, ciekawostki ze swoich okolic lub miejsca, w którym studiujesz, dołącz do akcji Zdjęcia z Polski. Przedsięwzięcie ma na celu ukazanie potencjału turystycznego różnych miejscowości, zwłaszcza tych mniej znanych.

Akcja skierowana jest do osób, którym utrwalanie na zdjęciach klimatycznych miejsc i ulotnych chwil sprawia przyjemność, a pokazywanie swoich dzieł innym daje satysfakcję. Zdjęcia są prezentowane na portalu lubiezwiedzac.pl, stworzonym by pokazać uroki otaczającej nas rzeczywistości widzianej okiem fotograficznych amatorów. Jakość zdjęć nie musi być wyjątkowa, mogą być one robione nawet telefonem – dla nas ważniejsze jest ukazanie naturalnego piękna i klimatu przedstawianych miejsc.

Dołączyć do projektu i zgłosić swoje fotografie można w każdej chwili. Najlepsze zdjęcia wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania jest aparat fotograficzny. Zapraszamy!

()

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę