Nasz profile

Trampki – opowieści kobiet

Patronaty

Trampki – opowieści kobiet

Trampki – opowieści kobiet

Spotkania Podróżujących Kobiet po raz piąty w Gdańsku

Trzy dni opowieści o podróżach, rozmów w nieformalnej atmosferze, praktycznych warsztatów i wydarzeń towarzyszących, m.in. wernisaż fotografii, bookcrossing książek podróżniczych, wycieczki po Gdańsku oraz konkursy – tak zapowiada się program piątej edycji TRAMPek – Spotkań Podróżujących Kobiet w Gdańsku, które odbędą się 20-22 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności oraz Tymczasem Cafe Bar.
Jest to jedyny w Polsce festiwal podróżniczy tworzony przez kobiety dla kobiet: dzielą się doświadczeniem, inspirują i swoim przykładem przekonują, że warto spełniać marzenia o podróżowaniu.
Więcej informacji na stronie: www.trampki.travel.pl

– Podróżowanie solo ciągle wzbudza wiele emocji i obaw – tłumaczy inicjatorka festiwalu Anita Demianowicz. – Chcemy, by dzięki dzieleniu się doświadczeniem z podróży wyposażyć kobiety w wiedzę i umiejętności, które pozwolą na odważniejsze podejmowanie decyzji o samodzielnej podróży.

W programie tegorocznej edycji znalazły się praktyczne warsztaty, dotyczące m.in.: świadomego podróżowania, orientacji w terenie, planowania podróży, taniego latania, wspinaczki oraz fotografowania w drodze. W dniu prelekcji pojawią się opowieści nie tylko o zmaganiach z morskim żywiołem, o wspinaczce wysokogórskiej, mieszkaniu w ciężkich warunkach surowych gór, poznawaniu tradycji pradawnych ludów czy pracy na lodowej Antarktyce, ale także o możliwościach podróżowania z dzieckiem.

Partnerami wydarzenia są Miasto Gdańsk, Europejskie Centrum Solidarności oraz Tymczasem Cafe Bar.

TRAMPki – Spotkania Podróżujących Kobiet, Gdańsk, 20-22 kwietnia 2018 r.
Miejsca: Europejskie Centrum Solidarności (pl. Solidarności 1), Tymczasem Cafe Bar (ul. Tkacka 7/8)

Szczegóły programu trampki.travel.pl oraz na https://www.facebook.com/trampki.travel/
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/384471301994422/

Kontakt dla mediów:
trampki.festiwal(at)gmail.com
Stasia Budzisz tel. 533 599 932 (stasia.budzisz(at)gmail.com)
Anita Demianowicz, tel. 798 368 336 (anita.demianowicz(at)gmail.com)

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę