Nasz profile

IAKOŚ po raz trzeci!

Patronaty

IAKOŚ po raz trzeci!

IAKOŚ po raz trzeci!

W Gdańsku w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku odbędzie się III Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska. Po raz kolejny organizują ją studenci Politechniki Gdańskiej z trzech wydziałów (Chemicznego, Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej oraz Inżynierii Lądowej i Środowiska) pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska i Rektora Politechniki Gdańskiej.

Przy prezentowaniu wystąpień ustnych i posterów studenci z całego kraju będą dyskutować nad możliwościami wykorzystania osiągnięć swoich dziedzin w ochronie środowiska. Wydarzenie to pozwoli uczestnikom dowiedzieć się więcej o nowoczesnych rozwiązaniach, uzyskać opinie na temat swoich badań i nawiązać cenne kontakty międzyuczelniane.

Więcej informacji na facebook’u: @konferencjaiakos lub na stronie: https://pg.edu.pl/iakos/

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę