Nasz profile

Studenci głosują na ostatnią chwilę – plebiscyt Pomorskie Sztormy

Aktualności

Studenci głosują na ostatnią chwilę – plebiscyt Pomorskie Sztormy

Studenci głosują na ostatnią chwilę – plebiscyt Pomorskie Sztormy

Jeszcze tylko dziś można zagłosować w plebiscycie „Pomorskie Sztormy”. A ponieważ studenci uwielbiają robić wszystko na ostatnią chwilę, bo zdają najcięższe egzaminy przygotowując się jeden dzień, to właśnie dzisiaj studenci będą podejmowali decyzję: Kto zostanie sportowcem roku na Pomorzu? Które przedsięwzięcie zasługuje na miano najlepszej inwestycji? Jakie wydarzenie wzbudziło największe emocje w pomorskiej kulturze? Który projekt z wykorzystaniem funduszy unijnych jest najciekawszy? To zależy od wyników głosowania, które do godz. 23.59 trwa na stronie www.pomorskiesztormy.pl.

„Pomorskie Sztormy” to plebiscyt „Gazety Wyborczej Trójmiasto” i pomorskiego urzędu marszałkowskiego.

W tym roku organizowany jest po raz 13. Czytelnicy wybierają laureatów w 4 kategoriach: sportowiec roku, inwestycja roku, wydarzenie kulturalne roku i pomorska EUROinspiracja. Czy sopocka lekkoatletka Angelika Cichocka obroni tytuł sportowca roku? A może wyprzedzi ją któryś z piłkarzy – Rafał Siemaszko z Arki Gdynia albo Marco Paixao z Lechii? Czy najważniejszą inwestycją w regionie zostanie uznana kładka na Ołowiankę, czy przystanki PKM w Gdyni? A może reaktywacja komunikacji miejskiej w Pucku albo któryś z trójmiejskich biurowców? W kategorii wydarzenie kulturalne faworytami wydają się być – musical „Wiedźmin” z Teatru Muzycznego, symfonia „Emigra” skomponowana przez Jana A P Kaczmarka dla Muzeum Emigracji i Rok Memlinga. A może szyki pokrzyżuje im nowa odsłona Ulicy Elektryków albo Kaszubskiego Parku Etnograficznego z Wdzydz Kiszewskich? – Jesteśmy ciekawi Państwa opinii. Zapraszamy do głosowania – mówi Mikołaj Chrzan, redaktor naczelny trójmiejskiej „Wyborczej”.

Laureatów Pomorskich Sztormów poznamy 5 marca podczas uroczystej gali w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Gwiazdą wieczoru będzie wokalistka z pomorskim rodowodem – pochodząca ze Słupska Sarsa. Autorka przeboju „Naucz mnie” tym razem zaprezentuje się w akustycznej odsłonie. Transmisję z gali i koncertu, będzie można obejrzeć na stronie www.trojmiasto.wyborcza.pl. Początek relacji na żywo o godz. 19.05.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę