Nasz profile

Exodus Conference & Festival

Trójmiasto

Exodus Conference & Festival

Exodus Conference & Festival

Exodus Conference & Festival (1-4 lutego 2018, Gdańsk) to inspirująca konferencja chrześcijańska z elementami festiwalu dla wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga, rozwijać swoją duchowość i poznać wyjątkowych ludzi z całej Polski, świetnie się przy tym bawiąc!

Myślą przewodnią najbliższej edycji: FORWARD ▶️▶️▶️ jest to, aby nie polegać tylko na własnych siłach, ale pokładać swoją ufność w Bogu. Konferencja będzie mówić o stawianiu śmiałych kroków naprzód, aby trafić do miejsca, które On dla nas zaplanował.

Przygotowaliśmy wypełniony po brzegi program. Sesje na głównej scenie i ścieżki tematyczne poprowadzą wyjątkowi mówcy m.in Glyn Barrett (UK), Dave Niblock (UK), Michał Włodarczyk, Andrzej Cichocki, Maciej Liziniewicz, Monika i Marcin Nowiccy, Szymon i Magda Kruba.

W części festiwalowej zagra m.in EX IT + Goście Specjalni (koncert polskiego uwielbienia) oraz artyści tacy jak SARSA, Josh Savage, Dzieła Wybrane, Edyta Górecka.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę