Nasz profile

Luty narodowym miesiącem pisania opowiadań

Książki

Luty narodowym miesiącem pisania opowiadań

Luty narodowym miesiącem pisania opowiadań

Fundacja Korporacja Ha!art ogłasza konkurs

Na wzór amerykańskich konkursów literackich angażujących całe społeczeństwo w danym miesiącu do pisania tekstów literackich, Ha!art ogłasza luty 2014 narodowym miesiącem pisania opowiadań. Czekamy na Wasze teksty, które – mamy nadzieje – nas zaskoczą, pokażą nam nowe drogi rozwoju literatury polskiej, a Wam pozwolą dotrzeć do czytelników. Ustalamy proste zasady: nadesłane krótkie formy muszą być rozpoczęte i skończone w lutym 2014, a autorki i autorzy to osoby, które dotychczas nie publikowały w naszym piśmie. Na teksty czekamy do godz. 23:59 dn. 28 lutego 2014. Kolektywnie w gronie pisarzy i redaktorów wybierzemy najlepsze opowiadania, opublikujemy je w 45 numerze pisma „Ha!art”, zapłacimy Wam groszowe stawki czasopiśmiennicze, zaprosimy Was do Krakowa na serię czytań i znajdziemy dla Waszej twórczości czytelników. Zaskoczcie nas!

Teksty wysyłajcie na adres korporacja@ha.art.pl z hasłem: „Luty narodowym miesiącem pisania opowiadań”.

Również do końca lutego 2014 można nadsyłać artykuły do jubileuszowego 45 nr „Ha!art”:

45 nr „Ha!art” – numer Czytelniczek i Czytelników

Z okazji 15-lecia powstania pisma „Ha!art” otwieramy pierwszy w 2014 roku numer dla naszych Czytelniczek i Czytelników. Przyślijcie nam swoje teksty krytyczne, reporterskie, kawałki dzienników, inne formy tekstowe, wymyślcie dla nas nowe gatunki. Zamieńmy się rolami, chętnie staniemy się Waszymi czytelnikami i nawiążemy z Wami współpracę. Zasada jest jedna: osoby wysyłające teksty nie mogły wcześniej publikować w naszym piśmie. 

 

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również
Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Książki

Na górę