Nasz profile

Debata rektorów

Multimedia

Debata rektorów

Debata rektorów

W październiku odbyła się trójmiejska debata rektorów. Nagranie obejmuje dyskusję o rankingach uczelni Trójmiejskich, ocenianie uczelni i rektorzy odpowiadają na pytanie czy będą egzaminy na studia (od 10 minuty).

Nagranie obejmuje dyskusję o rankingach uczelni Trójmiejskich, ocenianie uczelni i rektorzy odpowiadają na pytanie czy będą egzaminy na studia (od 10 minuty).

W debacie wzięli udział: Rektor Akademii Morskiej w Gdyni prof. dr hab. inż. Janusz Zarębski,
Rektor ASP w Gdańsku dr hab. Krzysztof Polkowski, Pierwszy z-ca rektora Akademii Medycznej w Gdańsku prof. dr hab. Jacek Bigda, Rektor Politechniki Gdańskiej prof. dr hab. inż. Jacek Namieśnik,
Rektor Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała, prof. nadzw.

Prowadzącymi byli:
Anna Dobiegała – dziennikarka Wyborcza.pl Trójmiasto
Mikołaj Chrzan – redaktor naczelny Gazeta Wyborcza Trójmiasto.
Nagranie obejmuje dyskusję o rankingach uczelni Trójmiejskich, ocenianie uczelni i rektorzy odpowiadają na pytanie czy będą egzaminy na studia (od 10 minuty).
Debata organizowana jest w ramach projektu „Gdańsk. Tu rośnie nowe centrum Europy”.
Nagranie nie jest idealne, ale warto posłuchać, ponieważ jest to chyba jedyny zapis z tej debaty, ponieważ w tym dniu nastąpiła awaria facebooka i niestety nie było streemingu.
Partnerem debaty było Miasto Gdańsk – miasto wolności oraz Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre.
Nagranie wykonane przez redakcję Magazynu Studenckiego „Płyń pod prąd”.
Jest to kwartalnik studencki, wychodzi w papierze w całej Polsce.
Strona: https://www.podprad.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/plynpodprad
Instagram: plyn_podprad
Issuu (nasze publikacje): https://issuu.com/plyn_pod_prad
naszą misją jest: Zrozumieć więcej!

Redaktorka naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporterka, dziennikarka, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Prowadzi w piątki o 12:00 audycję (pokój) na Twitterze Podsumowanie Tygodnia. Przewodniczka po muralach na Zaspie. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl lub kasia(at)stacjazmiana.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Multimedia

Na górę