Nasz profile

Patronaty

NetVision’18

NetVision’18

Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision, organizowana od 18 lat, wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń na Politechnice Gdańskiej. NetVision’18 odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia.

NetVision porusza kwestie dotyczące nowoczesnych technologii w inżynierii i biznesie. Każdego roku wybierane są 3-4 tematy (tzw. ścieżki), w ramach których odbywają się warsztaty i prelekcje prowadzone przez specjalistów z wybranych dziedzin. Tegoroczne ścieżki to:

Business Tour:

Ścieżka skierowana do osób zainteresowanych własną działalnością. W ramach warsztatów i prelekcji można zdobyć wiedzę dotyczącą alternatywnych form inwestowania oraz kreatywnego myślenia w biznesie. Ponadto poruszona będzie tematyka istoty start-upów oraz przyczyn upadków dużych firm.

Tajniki inwestowania na giełdzie:

Podczas tej ścieżki prelegenci omówią kwestie związane z giełdą, nieruchomościami, start-upami i wszelkimi innymi szeroko pojmowanymi formami inwestycji. Przekażą wiedzę dotyczącą pozyskiwania sponsora do rodzącego się biznesu oraz psychologii tradingu, czyli wrodzonych mechanizmów emocjonalnych, które zaburzają racjonalne myślenie. Dowiemy się, jak sobie z nimi radzić.

Industry 4.0:

Prelegenci tej ścieżki poruszą tematykę wpływu nowoczesnych technologii na przemysł. Odpowiedzą także na pytanie, jak globalne zmiany (takie jak decentralizacja, dekarbonizacja i digitalizacja) napędzają rewolucję technologiczną w obszarze szeroko rozumianego przemysłu. W ramach jednego z wykładów będzie można posłuchać o tym, że rozwiązania Przemysłu 4.0 są odpowiedzią na współczesne wyzwania gospodarki.

Konferencję organizuje stowarzyszenie CEPRIM-ESTIEM. W dotychczasowych edycjach udział wzięło łącznie ponad 5000 uczestników oraz niemal 500 przedsiębiorstw.

Fanpage NetVision: fb.com/KonferencjaNetVision

Wydarzenie na Facebooku: fb.com/events/153937441989058

Harmonogram oraz bezpłatne zapisy: netvision.evenea.pl.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę