Nasz profile

Patronaty

NetVision’18

NetVision’18

Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision, organizowana od 18 lat, wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń na Politechnice Gdańskiej. NetVision’18 odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia.

NetVision porusza kwestie dotyczące nowoczesnych technologii w inżynierii i biznesie. Każdego roku wybierane są 3-4 tematy (tzw. ścieżki), w ramach których odbywają się warsztaty i prelekcje prowadzone przez specjalistów z wybranych dziedzin. Tegoroczne ścieżki to:

Business Tour:

Ścieżka skierowana do osób zainteresowanych własną działalnością. W ramach warsztatów i prelekcji można zdobyć wiedzę dotyczącą alternatywnych form inwestowania oraz kreatywnego myślenia w biznesie. Ponadto poruszona będzie tematyka istoty start-upów oraz przyczyn upadków dużych firm.

Tajniki inwestowania na giełdzie:

Podczas tej ścieżki prelegenci omówią kwestie związane z giełdą, nieruchomościami, start-upami i wszelkimi innymi szeroko pojmowanymi formami inwestycji. Przekażą wiedzę dotyczącą pozyskiwania sponsora do rodzącego się biznesu oraz psychologii tradingu, czyli wrodzonych mechanizmów emocjonalnych, które zaburzają racjonalne myślenie. Dowiemy się, jak sobie z nimi radzić.

Industry 4.0:

Prelegenci tej ścieżki poruszą tematykę wpływu nowoczesnych technologii na przemysł. Odpowiedzą także na pytanie, jak globalne zmiany (takie jak decentralizacja, dekarbonizacja i digitalizacja) napędzają rewolucję technologiczną w obszarze szeroko rozumianego przemysłu. W ramach jednego z wykładów będzie można posłuchać o tym, że rozwiązania Przemysłu 4.0 są odpowiedzią na współczesne wyzwania gospodarki.

Konferencję organizuje stowarzyszenie CEPRIM-ESTIEM. W dotychczasowych edycjach udział wzięło łącznie ponad 5000 uczestników oraz niemal 500 przedsiębiorstw.

Fanpage NetVision: fb.com/KonferencjaNetVision

Wydarzenie na Facebooku: fb.com/events/153937441989058

Harmonogram oraz bezpłatne zapisy: netvision.evenea.pl.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również
Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę