Nasz profile

Patronaty

CadCompetition

CadCompetition

W dniach 23-27 kwietnia na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbędzie się czwarta edycja projektu CadCompetition. Projekt skierowany jest szczególnie dla studentów kierunków technicznych zapoznanych z programami typu CAD.

CadCompetition jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie na pracowników zaznajomionych z tematyką komputerowego wspomagania projektowania. Wydarzenie składa się z dwóch części: cyklu bezpłatnych warsztatów oraz konkursu.

O warstwę merytoryczną zajęć, poza pracownikami uczelni, zadba firma Cadsoft, która jest certyfikowanym centrum szkoleniowym. Warsztaty obejmą pracę z programami: AutoCAD, Inventor, 3ds Max oraz Solidworks.

Druga część wydarzenia przeznaczona jest dla studentów posiadających już doświadczenie w tej tematyce. Konkurs umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce oraz zdobycie cennych nagród.

Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. Więcej informacji można znaleźć na stronie cad.BEST.krakow.pl.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również
Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę