Nasz profile

Patronaty

CadCompetition

CadCompetition

W dniach 23-27 kwietnia na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbędzie się czwarta edycja projektu CadCompetition. Projekt skierowany jest szczególnie dla studentów kierunków technicznych zapoznanych z programami typu CAD.

CadCompetition jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie na pracowników zaznajomionych z tematyką komputerowego wspomagania projektowania. Wydarzenie składa się z dwóch części: cyklu bezpłatnych warsztatów oraz konkursu.

O warstwę merytoryczną zajęć, poza pracownikami uczelni, zadba firma Cadsoft, która jest certyfikowanym centrum szkoleniowym. Warsztaty obejmą pracę z programami: AutoCAD, Inventor, 3ds Max oraz Solidworks.

Druga część wydarzenia przeznaczona jest dla studentów posiadających już doświadczenie w tej tematyce. Konkurs umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce oraz zdobycie cennych nagród.

Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. Więcej informacji można znaleźć na stronie cad.BEST.krakow.pl.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę