Nasz profile

Podaruj Drugie Życie!

Patronaty

Podaruj Drugie Życie!

Podaruj Drugie Życie!

W dniach 23 i 25 kwietnia w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się akcja Drugie Życie, dedykowana idei transplantologii. Inicjatywa ma na celu zwiększenie świadomości studentów i innych osób w zakresie procedury zostawania dawcą.

Zgoda na oddanie narządów po swojej śmierci to decyzja o przekazaniu szczególnego daru osobie oczekującej na nowe życie. Wiele setek osób w Polsce co roku otrzymuje ten bezcenny dar od osoby anonimowej. Jedna osoba może uratować aż 7 osób, więc nie zwlekajmy z decyzją o ocaleniu życia innym.

Projekt ma pokazać, że podjęcie świadomej decyzji o zostaniu dawcą, podpisanie oświadczenia woli i rozmowa z bliskimi pozwalają na uratowanie wielu chorych. Dla wszystkich odwiedzających mamy przygotowane oświadczenia woli oraz drobne upominki.

Organizatorem akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Warto śledzić wydarzenia facebook.com/events/388996321564510/?ref=br_rs, gdzie cały czas pojawiać się będą informacje o nowych konkursach, przygotowanych we współpracy z partnerami inicjatywy.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę