Nasz profile

Podaruj Drugie Życie!

Patronaty

Podaruj Drugie Życie!

Podaruj Drugie Życie!

W dniach 23 i 25 kwietnia w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się akcja Drugie Życie, dedykowana idei transplantologii. Inicjatywa ma na celu zwiększenie świadomości studentów i innych osób w zakresie procedury zostawania dawcą.

Zgoda na oddanie narządów po swojej śmierci to decyzja o przekazaniu szczególnego daru osobie oczekującej na nowe życie. Wiele setek osób w Polsce co roku otrzymuje ten bezcenny dar od osoby anonimowej. Jedna osoba może uratować aż 7 osób, więc nie zwlekajmy z decyzją o ocaleniu życia innym.

Projekt ma pokazać, że podjęcie świadomej decyzji o zostaniu dawcą, podpisanie oświadczenia woli i rozmowa z bliskimi pozwalają na uratowanie wielu chorych. Dla wszystkich odwiedzających mamy przygotowane oświadczenia woli oraz drobne upominki.

Organizatorem akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Warto śledzić wydarzenia facebook.com/events/388996321564510/?ref=br_rs, gdzie cały czas pojawiać się będą informacje o nowych konkursach, przygotowanych we współpracy z partnerami inicjatywy.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również
Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę