Nasz profile

Juwenaliowe wspominki

Studenci

Juwenaliowe wspominki

Juwenaliowe wspominki

Moje pierwsze Technikalia w życiu. Pierwszy rok na studiach, to i pierwszy raz w każdej z tradycji studenckich. Wybory Miss PG, liczne koncerty, rajdy, dzięki moim przyjaciołom wszystko widziałem z pierwszej ręki, a i często od backstage’u.

Po raz pierwszy mogłem zobaczyć tylu ludzi z mojego wydziału, nie siedzących nad laptopami, ale po prostu szczerze bawiących się, jak na studentów przystało.

Rajd Elektronika 2011 był niepowtarzalny, mam nadzieję, że zdjęcia chociaż trochę oddają jego klimat.

 

 

 

 

Na koncercie głównym, przyznam się, że nie znałem nikogo, kto miał występować, może dlatego, że na codzień nie słucham muzyki reggae, a tutaj był głównie gwiazdy z tych klimatów. Przez brak oczekiwań, byłem pozytywnie zaskoczony całością. Według mnie najlepszy koncert dał L.U.C, który mimo, że występował jako pierwszy, zrobił największe szoł. Człowiek ma talent i to widać, na scenie nie odgrywał kawałków, ale po prostu bawił się muzyką. Towarzyszący mu muzycy też byli nietuzinkowi.

 

 

O tym, jaką atrakcją było szukanie najpiękniejszej kobiety na PG, nie muszę chyba wspominać? 😉

 

 

A nawet, jeśli nie wybrałem się na żadne wydarzenia, tylko po prostu szedłem na zajęcia, to i tak na terenie samego campusu działo się naprawdę wiele. Taki widok można było zaobserwować z budynku wydziału ETI, po prostu patrząc przed siebie przez okno…
Działo się, oj działo…

 

(Łukasz Rusajczyk)

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Studenci

Na górę