Nasz profile

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów

Patronaty

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości otworzyła zapisy na 12 edycję Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów. Jej celem jest kreowanie przywódców, którzy swoje umiejętności i zaangażowanie poświęcą poszerzaniu wolności gospodarczej w naszym kraju. Zapisy trwają do 30 kwietnia.

W ramach Akademii odbędą się 3 kursy:

  1. Kurs Podstawowy Online – odbywa się na platformie e-learningowej, na której uczestnicy przyswajają wiedzę teoretyczną z ekonomii, polityki i etyki.
  2. Kurs Grassroots Leadership Academy – uczy, jak być liderem w społeczeństwie obywatelskim – zarządzania zespołem, rodzajów i skuteczności działań, sztuki perswazji i wielu innych. Kurs potrwa 2 dni (12-13 maja) w Warszawie.
  3. Kurs Wystąpień Publicznych – profesjonalne szkolenie w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i sztuki przemawiania. Kurs odbędzie się w Krakowie w weekend  5-6 maja.

Zapisy na Akademię trwają do 30 kwietnia na www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja. Każdy uczestnik, który przejdzie pozytywnie egzamin, otrzyma także certyfikat.

Dodatkowo dzięki współpracy z zagranicznymi organizacjami najlepsi uczestnicy Akademii będą mieli okazję zaczerpnąć inspiracji za granicą, do wygrania jest bowiem m.in. wyjazd na konferencję Defending the American Dream Summit do Stanów Zjednoczonych.

Zgłoszenia na www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja. 

Więcej informacji na fanpage’u: FB/PolskoAmerykanskaAkademiaLiderow lub u Magdaleny Spendel kontakt@akademialiderow.edu.pl.

CZYTAJ DALEJ
Zobacz również
Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę