Nasz profile

Patronaty

CEPD 2018

CEPD 2018

Chinese-European Partnership for Development (CEPD) to międzynarodowy program łączący środowiska akademickie i biznesowe. Jego zwieńczeniem będzie konferencja, odbywająca się 23 maja w budynku C w Szkole Głównej Handlowej.

W kolejnej, ósmej już edycji projektu, wezmą udział znane osobistości ze świata biznesu, kultury i polityki. Dotychczas współpracowali z organizatorami m.in. Janusz Lewandowski, Sun Yuxi i Leszek Balcerowicz. Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie świadomości dotyczącej współpracy między Polską a Państwem Środka – zarówno w obszarze gospodarczym, jak i politycznym. Ta wiedza ma zaprocentować w przyszłości podczas konkretnych działań biznesowych między tymi krajami.

CEPD 2018 to:

– seria comiesięcznych spotkań na temat współpracy polsko-chińskiej – Chinese-European Seminars (CES);

– wizyty polskiej i chińskiej delegacji w centrach biznesowych i uniwersytetach krajów partnerskich;

– całodniowa konferencja (wstęp wolny).

Konferencja przeznaczona jest nie tylko dla osób zainteresowanych rynkami wschodnimi, lecz także dla każdego, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę na temat Chin i Dalekiego Wschodu.

Wydarzenie organizuje SGH w Warszawie oraz Hong Kong University of Science and Technology – druga najlepsza uczelnia biznesowa w Azji. Więcej informacji na: cepd.info i fb/cepd.info.

CZYTAJ DALEJ
Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę