Nasz profile

Patronaty

CEPD 2018

CEPD 2018

Chinese-European Partnership for Development (CEPD) to międzynarodowy program łączący środowiska akademickie i biznesowe. Jego zwieńczeniem będzie konferencja, odbywająca się 23 maja w budynku C w Szkole Głównej Handlowej.

W kolejnej, ósmej już edycji projektu, wezmą udział znane osobistości ze świata biznesu, kultury i polityki. Dotychczas współpracowali z organizatorami m.in. Janusz Lewandowski, Sun Yuxi i Leszek Balcerowicz. Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie świadomości dotyczącej współpracy między Polską a Państwem Środka – zarówno w obszarze gospodarczym, jak i politycznym. Ta wiedza ma zaprocentować w przyszłości podczas konkretnych działań biznesowych między tymi krajami.

CEPD 2018 to:

– seria comiesięcznych spotkań na temat współpracy polsko-chińskiej – Chinese-European Seminars (CES);

– wizyty polskiej i chińskiej delegacji w centrach biznesowych i uniwersytetach krajów partnerskich;

– całodniowa konferencja (wstęp wolny).

Konferencja przeznaczona jest nie tylko dla osób zainteresowanych rynkami wschodnimi, lecz także dla każdego, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę na temat Chin i Dalekiego Wschodu.

Wydarzenie organizuje SGH w Warszawie oraz Hong Kong University of Science and Technology – druga najlepsza uczelnia biznesowa w Azji. Więcej informacji na: cepd.info i fb/cepd.info.

CZYTAJ DALEJ
Komentarze

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę