Nasz profile

Patronaty

Juwenalia SGH

Juwenalia SGH

12 maja rozpocznie się kolejna edycja największego święta studentów Szkoły Głównej Handlowej – Juwenaliów. Wśród spektrum atrakcji, przygotowanych dla osób, które zjawią się w Ogrodach Rektorskich uczelni, z pewnością największym zainteresowaniem cieszyć się będzie szcześciogodzinny cykl koncertów.

W tym roku Samorząd Studentów SGH przygotował dwie sceny. Na pierwszej z nich wystąpią P.A.F.F, Xxanaxx oraz Myslovitz. Druga zostanie zdominowana przez trzech młodych raperów – Guziora, Plan Be oraz Żabsona.

P.A.F.F – producent muzyczny, remikser oraz DJ. Słynie on z eksperymentowania muzyką trance, mieszając ją z electro, techno i progressive. W swojej karierze współpracował z tak rozpoznawalnymi na całym świecie muzykami jak Major Lazer, Wiz Khalifa czy Scooter.

Xxanaxx (Klaudia Szafrańska oraz Michał Wasilewski) – nazwa zespołu z premedytacją pochodzi od leku uspokajającego. „Wszystko wzięło się stąd, że chcieliśmy, aby muzyka była relaksująca, odprężająca”, podkreśla producent.

Myslovitz – zespół rockowy, który od roku 1995 niezmiennie wprowadza na polski rynek brytyjską muzykę gitarową. Zespół nagrał aż dziesięć płyt, z czego wiele zostało nagrodzonych platyną lub złotem. Myslovitz tworzy muzykę ponadczasową, słuchaną od ponad 20 lat przez miliony Polaków, bez względu na wiek.

Guzior – raper słynący z zawierania w swoich tekstach mnóstwa błyskotliwych linijek: zarówno bardziej abstrakcyjnych skojarzeń, jak i całkiem zmyślnych panczlajnów. W roku 2017 wydany został pierwszy album rapera (Evil Twin), który dotarł na 1. miejsce listy OLiS.

PlanBe – młody raper, uznawany za jeszcze nieoszlifowany diament korony labelu QueQuality. Artysta w swoich utworach buduje leniwy, kameralny klimat, po to, aby od czasu do czasu nagiąć tempo bitu i zaserwować kanonadę błyskawicznych, nieschematycznych panczlajnów.

Żabson – twórca wielu egocentrycznych, ale zapadających w pamięć piosenek. Raper znany jest przede wszystkim ze swojej niezależnej twórczości obiegającej środowisko rapowo/niuskulowe. Najpopularniejsze utwory artysty (Księżniczki, Incepcja, DMT czy P0kora) zostały odsłuchane na serwisie Youtube ponad 10 milionów razy.

Więcej informacji na temat Juwenaliów można znaleźć na stronie http://juwenaliasgh.pl/ – zapraszamy!

CZYTAJ DALEJ
2 komentarze

2 Comments

 1. Janka

  14 maja 2018 at 21:53

  Świetna impreza! Trzeba być jak co roku!!!

  • Katarzyna Michałowska

   Katarzyna Michałowska

   15 maja 2018 at 15:56

   Zapraszamy i zachęcamy!!!

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę