Nasz profile

Patronaty

Juwenalia SGH

Juwenalia SGH

12 maja rozpocznie się kolejna edycja największego święta studentów Szkoły Głównej Handlowej – Juwenaliów. Wśród spektrum atrakcji, przygotowanych dla osób, które zjawią się w Ogrodach Rektorskich uczelni, z pewnością największym zainteresowaniem cieszyć się będzie szcześciogodzinny cykl koncertów.

W tym roku Samorząd Studentów SGH przygotował dwie sceny. Na pierwszej z nich wystąpią P.A.F.F, Xxanaxx oraz Myslovitz. Druga zostanie zdominowana przez trzech młodych raperów – Guziora, Plan Be oraz Żabsona.

P.A.F.F – producent muzyczny, remikser oraz DJ. Słynie on z eksperymentowania muzyką trance, mieszając ją z electro, techno i progressive. W swojej karierze współpracował z tak rozpoznawalnymi na całym świecie muzykami jak Major Lazer, Wiz Khalifa czy Scooter.

Xxanaxx (Klaudia Szafrańska oraz Michał Wasilewski) – nazwa zespołu z premedytacją pochodzi od leku uspokajającego. „Wszystko wzięło się stąd, że chcieliśmy, aby muzyka była relaksująca, odprężająca”, podkreśla producent.

Myslovitz – zespół rockowy, który od roku 1995 niezmiennie wprowadza na polski rynek brytyjską muzykę gitarową. Zespół nagrał aż dziesięć płyt, z czego wiele zostało nagrodzonych platyną lub złotem. Myslovitz tworzy muzykę ponadczasową, słuchaną od ponad 20 lat przez miliony Polaków, bez względu na wiek.

Guzior – raper słynący z zawierania w swoich tekstach mnóstwa błyskotliwych linijek: zarówno bardziej abstrakcyjnych skojarzeń, jak i całkiem zmyślnych panczlajnów. W roku 2017 wydany został pierwszy album rapera (Evil Twin), który dotarł na 1. miejsce listy OLiS.

PlanBe – młody raper, uznawany za jeszcze nieoszlifowany diament korony labelu QueQuality. Artysta w swoich utworach buduje leniwy, kameralny klimat, po to, aby od czasu do czasu nagiąć tempo bitu i zaserwować kanonadę błyskawicznych, nieschematycznych panczlajnów.

Żabson – twórca wielu egocentrycznych, ale zapadających w pamięć piosenek. Raper znany jest przede wszystkim ze swojej niezależnej twórczości obiegającej środowisko rapowo/niuskulowe. Najpopularniejsze utwory artysty (Księżniczki, Incepcja, DMT czy P0kora) zostały odsłuchane na serwisie Youtube ponad 10 milionów razy.

Więcej informacji na temat Juwenaliów można znaleźć na stronie http://juwenaliasgh.pl/ – zapraszamy!

Redakcja Pod Prąd

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

2 komentarze

2 Comments

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także Patronaty

Na górę