Nasz profile

Spot promujący „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga. Warto obejrzeć!

Aktualności

Spot promujący „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga. Warto obejrzeć!

Spot promujący „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga. Warto obejrzeć!

W połowie października 2018 roku, w kinie Helios w gdańskim Forum odbył się premierowy pokaz filmu. Film jest rozwinięciem koncepcji promowania dzieła Memlinga, które TOFU Studio rozpoczęło na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku w ubiegłym roku.

Mamy nadzieję, że spot wzbudzi tyle samo emocji, dyskusji i opinii, co ubiegłoroczne plakaty, na których złota kula, wzięta wprost z obrazu, została zlokalizowana w najbardziej rozpoznawalnych miejscach Gdańska.

Pięćdziesięciosekundowy spot poświęcony Sądowi Ostatecznemu Hansa Memlinga można obejrzeć już na w mediach społecznościowych i na profilu MNG na Youtube.

Scenariusz: Daniel Naborowski

Scenopis: Daniel Naborowski & Adam Chyliński

Storyboard: Adam Chyliński

Operator: Matusz Macur

Zdjęcia: Armada Films & AeroLab

Reżyser: Adam Chyliński

Aktorka: Berenika Godlewska

3D: ASTRO & TOFU Studio

Make up: Agnieszka Wolska

Kolorkorekcja: Adam Chyliński

Montaż: Adam Chyliński

Muzyka: Stefan Wesołowski

Wokaliści: Aleksandra Zawada, Paweł Zawada, Maja Siemińska, Stefan Wesołowski

Dźwięk: Piotr Kaliński

Konsultacje: Małgorzata Posadzka

Project managment: Daniel Naborowski

Produkcja: TOFU Studio

Klient: Muzeum Narodowe w Gdańsku

Muzeum Narodowe w Gdańsku i wszyscy twórcy spotu dziękują Panu Tomaszowi Kloskowskiemu – prezesowi Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, od wielu już lat mecenasowi dzieła Memlinga.

Szczególnie dziękujemy Panu Mieczysławowi Strukowi – Marszałkowi Województwa Pomorskiego, Honorowemu Patronowi premierowego pokazu spotu, za osobiste zaangażowanie w działania Muzeum Narodowego w Gdańsku na rzecz popularyzacji Sądu Ostatecznego Hansa Memlinga

Złota Kampania od początku wspierana jest przez Pana Pawła Adamowicza – Prezydenta Miasta Gdańska za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy tym Wszystkim, których uwagi i spostrzeżenia  były bezcenne w czasie realizacji filmu.

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę