Nasz profile

A może rzucić wszystko i zostać przewodnikiem po Trójmieście?

Pod Prąd

A może rzucić wszystko i zostać przewodnikiem po Trójmieście?

A może rzucić wszystko i zostać przewodnikiem po Trójmieście?

Rusza nowatorski kurs przewodnika po Trójmieście

Zapraszamy na kurs, który przygotowuje do pracy jako przewodnik miejski po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych przewodników oraz wykładowców Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne – metodyka to dla nas klucz do sukcesu.

W czasie zajęć przekazujemy potrzebną wiedzę, ale i motywujemy do mówienia – to właśnie na tym polega praca przewodnika.
Kurs zakończy się wewnętrznym egzaminem, a uczestnicy otrzymają certyfikat Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Pomoże to naszym kursantom w wejściu na rynek przewodnicki.
Program szkolenia opracowany został przez doświadczonych przewodników zgodnie ze standardami Światowej Federacji Stowarzyszeń Przewodników Turystycznych (World Federation of Tourist Guide Associations, WFTGA).

Cena – 2500 zł z możliwością rozłożenia na 2 raty
Czas trwania – 210 godzin zajęć wykładowych i praktycznych – ok. 5 miesięcy
Terminy zajęć – piątki 16.00 – 20.00; soboty 8.30/9.00 – 16.00/16.30 (wyjątkowo w innych dniach i godzinach ze względu na dostępność obiektów muzealnych)

Program zajęć wykładowych i praktycznych:
Historia miasta Gdańska na tle historii Polski.
Kultura i sztuka miasta. Muzea. Religia i kościoły.
Miasto współczesne. Topografia miasta.
Zagadnienia morskie.
Miasto Gdynia i Sopot.
Metodyka prowadzenia wycieczek.
Współczesna turystyka miejska.
Praca z turystą zagranicznym.
Marketing w turystyce.

Cena zawiera:
Wykłady, wycieczki piesze i autokarowe.
Bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych obiektów.
Dostęp do platformy edukacyjnej.
Materiały rozprowadzane przez wykładowców.
Egzamin końcowy.
Certyfikat ukończenia kursu i identyfikator przewodnika WSTiH.

Zapisy:
W celu zapisania się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 27 listopada 2018 r. wraz z pierwszą ratą 1500 zł.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Pod Prąd

Na górę