Nasz profile

Akademia Rozwoju Osobistego Columbus w Sopocie

Aktualności

Akademia Rozwoju Osobistego Columbus w Sopocie

Akademia Rozwoju Osobistego Columbus w Sopocie

W piątek, 14 grudnia o godzinie 17:30 w Sopotece, odbędzie się spotkanie na temat: Jak przetrwać zmianę i nie spalić bezpieczników? O zmianie opowie Katarzyna Michałowska, podcasterka ze Stacji Zmiana.

Wydarzenie jest tutaj.

Podczas trzeciego i ostatniego w tym roku kalendarzowym spotkania Akademii Rozwoju Osobistego Columbus w Sopocie, przewodnim tematem będzie zmiana. Poruszymy temat, jak zrozumieć i przeprowadzić proces zmiany, jednocześnie nie ryzykując wysadzenia bezpieczników.

Jeśli interesujesz się rozwojem osobistym, jesteś liderem zespołu zamierzasz w przyszłości zacząć swoją przygodę z biznesem lub po prostu chcesz zrozumieć bardziej samego siebie, to te wydarzenie jest idealne dla Ciebie!

Zazwyczaj nie za bardzo lubimy zmiany, jednak w głębi serca wiemy, że są one konieczne. Prawdopodobnie z różnym skutkiem przechodziliśmy większe wahnięcia. Podczas spotkania zrozumiemy proces zmiany. Co się dzieje kiedy zamiany zachodzą i dlaczego czasem tak trudno innym się w nich odnaleźć?

Naszym gościem będzie Katarzyna Michałowska, która podcastuje na Stacja Zmiana. Zawodowo, od dwudziestu lat dziennikarz, redaktor, koordynator projektów oraz trener. Pasjonatka Twittera, organizuje spotkania ludzi twittujących w Trójmieście – 3miasto Tweetup. Absolwentka Wydziału Elektrycznego i Wydziału Zarządzania i Ekonomii na PG. Studiowała dziennikarstwo, doradztwo psychologiczne i pedagogikę. Pracując w twórczym chaosie, wiele razy przeprowadzała zespoły przez proces zmian. Jej pasją są murale i szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej. Jej hasztagi to: #kochamurale#3miastoTweetup#medionalia

Partnerami wydarzenia są: Omida GroupSopotekaStacja ZmianaPod Prąd

Zdjęcia z poprzedniego wydarzenia
Zapisz się nim zajęte zostaną wszystkie miejsca!

AGENDA
17:30 Gra networkingowa
17:45 Prelekcja
18:45 Przerwa networkingowa
18:55 Druga część spotkania
19:30 Zakończenie

DATA
14.12.2018, 17:30
Nie zapomnij o dodaniu wydarzenia, do swojego kalendarza!
Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj tutaj:
http://akademiacolumbus.pl/kalendarz-poradnik//

Obowiązkowo śledź nas i stronę wydarzenia na Facebooku!

MIEJSCE

Sopoteka
Sopot Centrum (budynek Dworca), poziom +2,
ul. Tadeusza Kościuszki 14,81-704 Sopot

HASHTAGI
#akademiacolumbus #columbuszmiana
Koniecznie korzystaj z nich przed, jak i w trakcie oraz po wydarzeniu. Oznaczaj nas! Chętnie dorzucimy Ci lajka albo udostępnimy Twój post.

Czym jest Akademia Rozwoju Osobistego Columbus?
To marka Fundacji Columbus, która pomaga młodym ludziom w rozwoju umiejętności miękkich poprzez organizację spotkań z praktykami biznes oraz innymi osobami, które odniosły sukces w swojej dziedzinie i mają bogatą wiedzę na temat związany z prelekcją. Spotkania organizowane są w ramach Strefy Lidera, która jest serią dziesięciu wydarzeń odbywających się co miesiąc. Obecnie projekt realizowany jest w kilkunastu miastach w Polsce.

DOŁĄCZ DO NAS
Przyjdź i zobacz, naucz się organizować szkolenia, bierz udział w darmowych szkoleniach oraz poznaj niesamowitych ludzi, którzy wspólnie pracują w jednym celu – wspierania w rozwoju oraz budowania społeczeństwa obywatelskiego.

http://akademiacolumbus.pl

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę