Nasz profile

Legitymacja ISIC to dostęp do ponad 150 000 zniżek i ofert na całym świecie

Aktualności

Legitymacja ISIC to dostęp do ponad 150 000 zniżek i ofert na całym świecie

Legitymacja ISIC to dostęp do ponad 150 000 zniżek i ofert na całym świecie

Jeśli jesteś studentem lub uczniem i masz 12 lat lub więcej to możesz ubiegać się o legitymację ISIC. Dzięki ISIC uczniowie prawie na całym świecie mogą natychmiast udowodnić status ucznia lub studenta i uzyskać dostęp do ponad 150 000 zniżek i ofert na całym świecie. Każdego roku ponad 4.5 miliona uczniów z 130 krajów korzysta z tej jedynej powszechnie znanej i akceptowanej międzynarodowej legitymacji studenckiej.

Międzynarodowa legitymacja studencka (ISIC) to nie tylko dostęp do zniżek i usług, ale również inne udogodnienia z nią związane.

Legitymacja jest uznawana przez uniwersytety, instytucje akademickie, związki studenckie, instytucje finansowe i ministerstwa edukacji prawie na całym świecie

Legitymacja stworzona została w 1953 roku i od ponad 60 lat jest bardzo popularna. Karty ISIC są wystawiane w ponad 130 państwach, dają dostęp do ponad 150 000 zniżek i benefitów na świecie, z których każdego roku korzysta ponad 4.5 miliona studentów. Karta ISIC została zatwierdzona przez UNESCO w 1968 roku. Jest uznawana przez uniwersytety, instytucje akademickie, związki studenckie, instytucje finansowe i ministerstwa edukacji prawie na całym świecie.

W Polsce można dokupić do karty ubezpieczenie

Legitymacja ISIC to nie tylko zniżki, w Polsce można dokupić do karty ubezpieczenie. Przed nami okres wyjazdowy, wielu studentów i uczniów spędza Nowy Rok poza domem, niektórzy również  za granicą. ISIC posiada pakiet ubezpieczenia na wyjazdy zagraniczne (NNW i KL), dzięki któremu podczas podróży można się poczuć bezpiecznie.

Od ponad roku legitymacja ISIC  jest również dostępna w wersji wirtualnej. Wirtualną legitymację ISIC można mieć na swoim smartfonie. Wystarczy pobrać darmową aplikację ISIC.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę