Nasz profile

Ruszyły zapisy na Alpha w Oliwie – 25.02.2019!

Aktualności

Ruszyły zapisy na Alpha w Oliwie – 25.02.2019!

Ruszyły zapisy na Alpha w Oliwie – 25.02.2019!

Alfa to cykl 11 spotkań które w swobodny sposób zgłębiają podstawy wiary chrześcijańskiej. To wymiana doświadczeń, ciekawi ludzie, zabawa i dyskusje o sprawach, które być może od dawna Cię nurtują. Możesz zadać pytania i podzielić się swoim punktem widzenia –  niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Kolacja
Wszystkie spotkania rozpoczynają się od posiłku, ponieważ jest to świetny sposób na zawiązanie relacji i poznanie innych osób.

Wykłady
Wykłady mają na celu angażować i inspirować do dyskusji w małych grupach. Zazwyczaj trwają ok. 30 minut, mogą być przedstawiane przez mówcę na żywo lub być odtworzone z nagrania wideo. Odkrywają ważne zagadnienia dotyczące wiary i ukazują podstawy chrześcijaństwa, zwracając uwagę na pytania zawarte w temacie.

Dyskusja 
Prawdopodobnie najważniejszą częścią Alfa jest szansa na podzielenie się swoimi przemyśleniami i poglądami dotyczącymi tematu spotkania podczas dyskusji w małej grupie. Jest to okazja, żeby usłyszeć co myślą inni w przyjaznym i otwartym otoczeniu.
Nie trzeba nic mówić, ale można o wszystko pytać.

Dla kogo?
Alfa jest dla wszystkich. Każdy jest mile widziany bez względu na wiek, wykształcenie czy przekonania. Możesz przyprowadzić również swoich znajomych.

Ile to kosztuje?
Kurs Alfa jest całkowicie bezpłatny.

Jak się zapisać?

KLIKNIJ TUTAJ ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zapraszamy

Spotkania rozpoczynają się 25.02. 2019 o 19:00 – 21:15  i odbywają się w:

Domu oo. cystersów, ul. Polanki 131

80-322 Gdańsk Oliwa
Więcej szczegółów:

www.alphaoliwa.pl

https://www.facebook.com/alphatrojmiasto/

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę