Nasz profile

Targi pracy SGGW 2019 – pracodawca marzeń

Aktualności

Targi pracy SGGW 2019 – pracodawca marzeń

Targi pracy SGGW 2019 – pracodawca marzeń

Serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów na Targi Pracy SGGW 2019 – Pracodawca Marzeń !

Już 6 marca 2019r. w godzinach 9.00 – 15.00 w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbędą się Targi Pracy SGGW 2019 – Pracodawca Marzeń.

Tego dnia studenci będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się i porozmawiać z pracodawcami i przedstawicielami najprężniej działających firm na rynku. Targi Pracy SGGW to także szansa na pozyskanie informacji z pierwszej ręki o stażach, praktykach czy ofertach pracy. W trakcie takiego spotkania można także otrzymać informację o wymaganych umiejętnościach i kwalifikacjach niezbędnych do podjęcia pracy na danym stanowisku.

Targi Pracy mają już 10-letnią tradycję. Jest to prestiżowe wydarzenie, którego popularność wzrasta z roku na rok, zarówno wśród pracodawców jak i studentów. Organizatorem Targów Pracy SGGW jest  międzynarodowa organizacja  IAAS Polska, działająca na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Na tegorocznych Targach Pracy znajdować się będą firmy takie jak: Danone, P&G, Jeronimo Martins, Timac Agro, Bakalland, Camp Leaders, McCormick & Company, Holiday Inn, SUEZ, Bank Millennium, i wielu innych!

Wstęp na Targi Pracy SGGW jest darmowy.  Serdecznie zapraszamy!

Targi Pracy SGGW – Pracodawca Marzeń

6 marca 2019, godz. 9.00 – 15.00

Aula Kryształowa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Wydarzenie na Facebook’u:

https://www.facebook.com/events/233492197534697/

 

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę