Nasz profile

Wargaming szuka utalentowanych studentów i absolwentów

Aktualności

Wargaming szuka utalentowanych studentów i absolwentów

Wargaming szuka utalentowanych studentów i absolwentów

Pojawia się szansa, aby znaleźć się w dynamicznie rozwijającej się branży gier komputerowych Wargaming – twórcy World of Tanks i pioniera segmentu free-to-play. 

Wargaming Forge to program skierowany głównie dla studentów ostatnich lat wybranych kierunków oraz absolwentów uczelni wyższych. Na stronie https://wgforge.wargaming.com/en znajdują się aktualne oferty staży w różnych aspektach tworzenia i promocji gier wideo. Oferujemy sześciomiesięczne staże pod okiem profesjonalnych mentorów z firmy. Najlepsi stażyści mogą liczyć na regularną pracę po zakończeniu kursu.

– Wargaming dynamicznie się rozwija mając na koncie dwa rekordy Guinnessa oraz cztery nagrody Złoty Joystick! – mówi Staffan Nyström, szef Agencji Kreatywnej. WG Forge to świetna okazja, aby dołączyć do branży gier komputerowych i mieć udział w tworzeniu, wydawaniu nowych gier, jak i tych już obecnych na rynku.

Agencja Kreatywna Wargaming zlokalizowana jest w Mińsku na Białorusi i odpowiada za różne typy projektów

Agencja Kreatywna Wargaming zlokalizowana jest w Mińsku na Białorusi i odpowiada za różne typy projektów, kampanie krótko- i długoterminowe dla flagowych tytułów oraz tych jeszcze nie ogłoszonych, tworzenie materiałów wykorzystywanych w grach, jak i ich promocji, analizowanie danych i wiele innych obszarów.

Firma poszukuje osób na stanowisko projektanta grafiki/dyrektora, projektanta interfejsu, producenta kreatywnego, kreatywnego copywritera, stratega, twórcę treści/marketing copywriter.

Każdy stażysta będzie pod opieką mentora, który pomoże w czynieniu postępów w wybranym obszarze, doświadczeniu branży gier oraz nawiązaniu kontaktów w Wargaming Mińsk oraz innych biurach na całym świecie. Jest to doskonała okazja, aby zaistnieć i zaznaczyć swoją obecność w jednej z największych firm tworzącej gry komputerowe.

– W biurze Wargaming w Mińsku znajdują się ludzie z całego świata – od Kalifornii po Syberię. Przeniosłem się z Wielkiej Brytanii i rozpocząłem niesamowitą przygodę – dodaje James Birtles, Senior Copywriter i mentor w programie Wargaming Forge.

Wargaming jest jednym z globalnych liderów branży gier komputerowych. Firma działa już 21 lat, zatrudnia ponad 4500 pracowników w 20 biurach na całym świecie. Ponad 200 000 000 graczy spróbowało naszych gier na wszystkich, najważniejszych platformach sprzętowych. Wiodącymi tytułami są pancerny hit World of Tanks oraz strategiczna gra akcji World of Warships. World of Tanks jest bardzo popularnym tytułem również w Polsce. Tylko w tej grze zarejestrowanych jest ponad 3 700 000 Polaków, co stanowi prawie 10% populacji kraju.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę