Nasz profile

Sri Lanka, mała wyspa – wielka przygoda

Aktualności

Sri Lanka, mała wyspa – wielka przygoda

Sri Lanka, mała wyspa – wielka przygoda

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na spotkanie podróżnicze „Sri Lanka, mała wyspa – wielka przygoda”. O swojej wyprawie opowie Diana Dziaduch, 18 marca (poniedziałek), godz. 17:00, ul. Dworska 29a, Gdańsk – Brzeźno. 
Wstęp wolny.

Sri Lanka jest zaledwie niewielką wyspą na Oceanie Indyjskim, a zachwyca swym niezwykle różnorodnym obliczem: przyrody, kultury, religii i zmiennej pogody. Ułożony Europejczyk wkracza w świat chaosu, hałasu i dzikich zwierząt. Nagle odkrywa, że tu nie tylko rośnie słynna cejlońska herbata, ale pieprz i wanilia. Po leniwym wylegiwaniu się na rajskich plażach można wybrać się na trekking w góry i do lasów deszczowych. A na deser pożywić się pikantnym ryżem. Zapraszam na spotkanie, na którym opowiem o mojej miesięcznej podróży w pojedynkę dookoła Sri Lanki. Wyruszmy razem po tę egzotyczną przygodę.

Diana Dziaduch – biolog morza, przewodniczka po Trójmieście i pilotka wycieczek, z pasji podróżniczka, wolny duch, kochająca przyrodę i lubiąca fotografowanie. Do tej pory odwiedziła ponad 60 krajów w Europie, Afryce i Azji. Nie boi się w pojedynkę ruszyć w świat i odkrywać go na własną rękę.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

2 komentarze

1 komentarz

 1. Michasia

  25 marca 2019 at 10:30

  Sri Lanka jest cudowna! Cieszę się, że moja podróż poślubna miała miejsce własnie na tej wyspie 😀

  • Katarzyna Michałowska

   28 marca 2019 at 13:06

   cudownie! zazdroszczę… oby dobrze się wasza relacja układała, bo przecież tak cudownie się rozpoczęła

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę