Nasz profile

Dzień Finałowy Mistrzostw Polski Programistów PLC

Aktualności

Dzień Finałowy Mistrzostw Polski Programistów PLC

Dzień Finałowy Mistrzostw Polski Programistów PLC

W sobotę, 16 marca, o godzinie 9:00 w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (ul. Janiszewskiego 8, Wrocław) odbędzie się Dzień Finałowy Mistrzostw Polski Programistów PLC.
 
Wstęp na wydarzenie jest wolny, a podczas finału każdy – duży i mały, znajdzie coś dla siebie. Chcielibyśmy promować tematykę nowych technologii i automatyki wśród jak największego grona osób. Dlatego przygotowaliśmy dla odwiedzających szereg atrakcji.
Podczas tego dnia najważniejszym punktem będzie rywalizacja uczniów i studentów w czterech kategoriach – Master, Ekspert, LOGO! Open i WAGO. W tym oku po raz pierwszy nagrodzimy również prace realizowane w wolnym czasie – w ramach działalności w kole, pracy dyplomowej czy zainteresowań. Zgłoszone projekty wyróżnimy w konkurencjach NAUKA oraz PASJA. Pula nagród wynosi ponad 30 tysięcy złotych.
Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

W przerwie między konkurencjami odbędą się prezentacje techniczne, przygotowane przez partnerów naszego wydarzenia. Posłuchać będzie można m.in. o zaawansowanych funkcjach sterowników PLC, o fabrykach przyszłości, o uruchomienie systemu zautomatyzowanych przenośników na przykładzie projektu Marks&Spencer, a także o sieci PROFINET Indu-sol oraz znaczeniu połączeń w sieci 4.0. Z drugiej strony, uczestnicy dowiedzą się, jak rozpocząć karierę w tej branży i jak ona może wyglądać.

W trakcie wydarzenia odbędzie się także Forum Automatyki, czyli targi firm związanych z branżą, a dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy też strefę relaksu, upominki i poczęstunek.

Szczegóły na:

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę