Nasz profile

Kultura na warsztacie

Aktualności

Kultura na warsztacie

Kultura na warsztacie

Masz pomysł na warsztaty twórcze, które chciałbyś poprowadzić w domu kultury? Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza gdańszczanki i gdańszczan do udziału w konkursie „Kultura na warsztacie”. Zapewniamy miejsce, materiały, wynagrodzenia oraz wsparcie organizacyjne. Na zgłoszenia czekamy do 6 maja!

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zachęca mieszkanki i mieszkańców Gdańska do tworzenia życia społeczno – kulturalnego w swoim otoczeniu, poprzez realizację warsztatów twórczych w jednej z filii Gdańskiego Archipelagu Kultury. Celem konkursu „Kultura na warsztacie” jest odkrywanie, rozwijanie, a także wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych. Projekt „Kultura na warsztacie” zapewnia,  nie tylko wsparcie merytoryczne, ale również finansowe.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do udziału w konkursie „Kultura na warsztacie” zapraszamy pełnoletnich mieszkańców Gdańska.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Wypełnij formularz dostępny na stronie http://gak.gda.pl/wydarzenia/kultura-na-warsztacie oraz  w biurze Projektorni GAK.  Zgłoszenia można składać osobiście w Projektorni GAK, ul. Dworska 29a Gdańsk – Brzeźno lub drogą mailową (skan z podpisem) na adres: projektornia@gak.gda.pl. Na zgłoszenia czekamy do 6 maja 2019r.

Realizacja projektu:

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze sześć projektów, które będą realizowane w okresie od 20 maja do 30 listopada 2019r., w siedzibie Projektorni GAK, ul. Dworska 29a, Gdańsk – Brzeźno. Autorzy wybranych projektów, za przeprowadzone warsztaty otrzymają wynagrodzenie w wysokości 1250zł brutto, materiały oraz wsparcie organizacyjne. Więcej informacji, regulamin znajduje się na stronie Gdańskiego Archipelagu Kultury http://gak.gda.pl/wydarzenia/kultura-na-warsztacieProjektornia

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę