Nasz profile

Letnia edycja programu Otwarty IKM na Placu Kobzdeja. Zgłoś swój pomysł!

Aktualności

Letnia edycja programu Otwarty IKM na Placu Kobzdeja. Zgłoś swój pomysł!

Letnia edycja programu Otwarty IKM na Placu Kobzdeja. Zgłoś swój pomysł!

Instytut Kultury Miejskiej zaprasza aktywistów, edukatorów, animatorów kultury i wszystkie osoby, które chcą zrealizować działanie kulturalne w przestrzeni miasta (na Placu Kobzdeja) do składania wniosków w wyjątkowej odsłonie programu Otwarty IKM. Letnia edycja programu realizowana jest w ramach obchodów Święta Wolności i Solidarności w Gdańsku. Wniosek, który dostępny jest na stronie www.otwarty.ikm.gda.pl, należy złożyć mailowo lub pocztą do 9 maja. Czas realizacji wydarzeń to weekend 8-9 czerwca.

Otwarty IKM to program, który pozwala organizatorom wydarzeń kulturalnych na realizowanie pomysłów ze wsparcie finansowym, merytorycznym i technicznym instytucji. W letnim naborze wniosków można aplikować o wsparcie nawet do 2 000 zł.

– Zapraszamy pomysłodawców wydarzeń do spróbowania swoich sił w organizacji plenerowych spotkań, warsztatów, gier, kameralnych koncertów… Po sukcesie programu Otwarty IKM, w którym zapraszaliśmy do naszej siedziby, chcemy podzielić się również doświadczeniami organizowania wydarzeń w przestrzeni miejskiej – mówi Katarzyna Buczek z Instytutu Kultury Miejskiej.

Wnioski z pomysłami projektów i wydarzeń plenerowych, które mogłyby odbyć się na Placu Kobzdeja należy składać do 9 maja w sekretariacie IKM (ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk) lub mailowo na adres katarzyna.buczek@ikm.gda.pl.

Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej programu Otwarty IKM www.otwarty.ikm.gda.pl do 15 maja 2019r. Dla osób chętnych uruchomione zostaną konsultacje telefoniczna (58 760 72 16) lub mailowe (katarzyna.buczek@ikm.gda.pl) w dniach 23 do 26 kwietnia 2019 oraz 6-9 maja.

Otwarty IKM to program, który trwa już 3,5 roku. W tym czasie 174 organizatorów wydarzeń znalazło w siedzibie IKM miejsce na realizację swoich pomysłów, w których wzięło udział ok. 4760 osób. Letnia edycja Otwartego IKM realizowana jest w ramach programu obchodów Święta Wolności i Solidarności: www.2019gdansk.pl.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę