Nasz profile

Konkurs kreatywny „My symbol of joy” Zalando Lounge

Aktualności

Konkurs kreatywny „My symbol of joy” Zalando Lounge

Konkurs kreatywny „My symbol of joy” Zalando Lounge

Wszyscy ulegamy pędowi świata – żyjemy w ciągłym biegu, bez chwili wytchnienia. Współczesność zarzuca nas mnóstwem bodźców, zaczyna się już w szkole – od testów, przez kolokwia, do egzaminów, potem dochodzi jeszcze więcej obowiązków. Robimy to wszystko, by kiedyś dosięgnąć szczęścia… A może warto iść pod prąd i już tu i teraz wygospodarować sobie chwilę dla siebie?

Jaki jest Twój symbol szczęścia?

Konkurs kreatywny „My symbol of joy” chce udowodnić, że dla każdego szczęście jest zupełnie czymś innym i że zwykła codzienność również może nieść prawdziwą radość. Zadaniem w konkursie jest stworzenie wzoru na materiałową torbę, która swoją obecnością będzie przypominała o uśmiechu i poświęceniu choć krótkiego momentu w ciągu dnia samemu sobie.

Wyraź siebie poprzez sztukę!  

Pokaż jaki jest Twój symbol szczęścia i wyraź się poprzez sztukę! Liczy się tylko kreatywność i oryginalny pomysł na prezentację symbolu radości. Wzór na materiałowej torbie ma przypominać o czasie dla siebie i czerpaniu szczęścia z dnia codziennego. Przy projekcie można korzystać z przeróżnych technik, np. z komiksu, grafiki, ilustracji czy kolażu.

Nagrody do wygrania w konkursie „My symbol of joy”:

1. miejsce: 4.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 1.200 zł
2. miejsce: 2.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 800 zł
3. miejsce: 1.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 400 zł

Zgłoszenia należy wysłać do 31.10.2019 roku w formie PDF na adres konkurs@zalando-lounge.pl.

Regulamin i wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie: https://www.zalando-lounge.pl/konkurs-my-symbol-of-joy/.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę