Nasz profile

Pakistańskie opowieści, czyli o prawdziwej wolności – zaproszenie na spotkanie 8 października

Aktualności

Pakistańskie opowieści, czyli o prawdziwej wolności – zaproszenie na spotkanie 8 października

Pakistańskie opowieści, czyli o prawdziwej wolności – zaproszenie na spotkanie 8 października

8 października (wtorek) o godzinie 18:30 w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku odbędzie się w ramach projektu „Dziewczyny się spotykają” spotkanie z Agatą Strzyżewską, pt.: Pakistańskie opowieści. 

– Będziemy rozmawiały o podróżach i to do jednego z najbardziej niebezpiecznych krajów świata, Pakistanu – mówi organizatorka spotkania Olga Nerc. – Poruszymy temat dramatycznej walki dobra ze złem, uwalniania więźniów z fabryk cegieł i tej prawdziwej wolności. Będzie nieco egzotycznie, ale też refleksyjnie, bo wspólnie zastanowimy się co z tym wszystkim ma wspólnego Pan Bóg?

Agata Strzyżewska to mówca, streetworker i organizator misji pomocowej dla Pakistanu. Z pasją pomaga innym odkrywać życiową misję i dojrzewać do jej realizacji. Przemawia, doradza, organizuje konferencje. Prowadzi z mężem Kościół Uliczny w Gdańsku i Fundację Wszystko Jest Możliwe.

Koszt spotkania 10 zł, płatne na miejscu.

✍🏃Rezerwacja miejsca: https://evenea.pl/event/pakistan/

💚 8 października (wtorek), godz.18:30, 2019 r. w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku Oliwie, ul Opata Jacka Rybińskiego 25.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę