Nasz profile

Nowa książka Julity Bator, autorki bestselleru „Zamień chemię na jedzenie”

Książki

Nowa książka Julity Bator, autorki bestselleru „Zamień chemię na jedzenie”

Nowa książka Julity Bator, autorki bestselleru „Zamień chemię na jedzenie”

– Warto popularyzować wiedzę i dzielić się swoimi doświadczeniami – podkreśla Julita Bator, świadoma mama, pisarka i blogerka.

Jej nowa książka Przepis na zdrowie ukaże się 13 listopada nakładem Wydawnictwa Znak.

Julita Bator, autorka bestselleru Zamień chemię na jedzenie w swojej najnowszej książce rozmawia z wybitnymi specjalistami na temat najpopularniejszych obecnie problemów, z jakimi zmagają się Polacy. Zarówno tych zdrowotnych, jak i psychologicznych czy rodzinnych.

Z Marią Wąszewską-Berlińską rozmawia o sposobach na bycie świadomym rodzicem, z drem n. med. Jakubem Bukowczanem porusza temat insulinoporoności, a z prof. dr hab. Jagodą Cieszyńską dyskutuje o dysleksji i prawidłowym rozwoju dzieci. To nie jedyni w tej książce eksperci, którzy udowadniają, że istnieją sprawdzone sposoby na zdrowe i komfortowe życie.

Książka zawiera konkretne porady, ciekawe ćwiczenia i praktyczne lifehacki. Dowiemy się z niej, m.in:

– jak schudnąć bez efektu jojo,

– jak sobie radzić z insulinoopornością,

– jak pysznie jeść i wciąż być fit,

– jak podnieść libido,

– jak dbać o wzrok,

– jak pomóc dziecku radzić sobie z dysleksją,

– jak być świetnym rodzicem.

„Zmagając się z towarzyszącymi mojej rodzinie wieloma problemami, takimi jak: dysleksja, nadwaga, trudności dzieci z nauką i niewłaściwe zachowanie, bóle głowy i kręgosłupa, szukałam najlepszych lekarzy i rozwiązań. Przyznam, że nie zawsze było to łatwe, gdyż wsparcie szkoły czy lekarzy często okazywało się niewystarczające. W końcu jednak trafiliśmy na kompetentnych specjalistów, którzy zmienili nasze życie. Szukając rozwiązań, przekonałam się, że kluczową rolę odgrywa właściwa diagnoza.

Znalazłam także innowacyjne i skuteczne metody, którymi dzielę się z czytelnikami – podkreśla autorka”.

Poprzednia książka Julity Bator:

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Książki

Na górę