Nasz profile

Polecamy film rodzinny z tajemnicą w tle – Tajemnica Henriego Picka

Aktualności

Polecamy film rodzinny z tajemnicą w tle – Tajemnica Henriego Picka

Polecamy film rodzinny z tajemnicą w tle – Tajemnica Henriego Picka

Tajemnica Henriego Picka to ekranizacja popularnej powieści Davida Foenkinosa. Jest komedią kryminalną pełną zwrotów akcji, niespodzianek i ślepych uliczek. Polecamy na rodzinne spędzenie czasu oraz fanom Agathy Christie. 

Interesujący film, który ogląda się z uśmiechem na twarzy. Fabrice przekonująco wcielił się w  postać zaciekłego recenzenta. Z poszukiwaniem prawdy motywowanym ukrytym celem pozbycia się uczucia życiowej porażki oraz udowodnienia swoje racji łatwo się zidentyfikować.

Tajemnica i ciekawość rozwiązania zagadki trzymają nas do ostatniej minuty.

Niejednoznaczne relacje bohaterów, ukryta tajemnica oraz prowadzenie narracji w stylu Sherlock Holmes i Doktor Watson, wciągają od pierwszych scen filmu. A tajemnica i ciekawość rozwiązania zagadki trzymają nas do ostatniej minuty.

Polecamy film jako rodzinny, ponieważ uważamy, że fabuła może wciągnąć nastolatka nawet.

W rolach głównych gwiazdy francuskiego kina Fabrice Luchini oraz Camille Cottin.

W kinach od 27 grudnia 2019.

Redaktor naczelna Magazynu "płyń Pod Prąd", reporter, dziennikarz, podcasterka na StacjaZmiana.pl, ogarnia @3miastotweetup i @TweetupAcademy. Przewodniczka po muralach na Zaspie #kochamurale. Od wielu lat szkoli młodych dziennikarzy. Prowadzi warsztaty związane z rozwojem inteligencji emocjonalnej. Inicjatorka i dyrektor programowy konferencji Medionalia. Twitter: KaMichalowska Snap: podprad Insta: Kmichalowska mail: naczelna(at)podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę