Nasz profile

Najpiękniejszy festiwal świata

Trójmiasto

Najpiękniejszy festiwal świata

Najpiękniejszy festiwal świata

Gdański Archipelag Kultury oraz Projektornia zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej Jerzego Wyrębskiego „Najpiękniejszy festiwal świata”, 5 lutego (środa), godz. 18:00. Wstęp wolny!

Jerzy Wyrębski (1953)
Człowiek wielu zawodów, fotografujący od najmłodszych lat, choć nigdy zawodowo nie związany z fotografią. Przez wiele lat były to analogowe fotografie czarno-białe. Aparaty – od małej klatki do średniego formatu. W 2009 zaczął używać lustrzanki cyfrowej. Poznawał technologię cyfrową czytając czasopisma fotograficzne, uczestnicząc w warsztatach i podglądając pracę kolegów bardziej zaawansowanych w „cyfrze”. Należy do Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.
—–
Na wystawie zobaczymy fotografie wykonane podczas ubiegłorocznego festiwalu Pol”&”Rock, czyli Woodstocku w Kostrzynie nad Odrą.

Wernisaż wystawy odbędzie się 5 lutego (środa), godz. 18:00 w domu kultury GAK Projektornia, ul. Dworska 29a Gdańsk Brzeźno.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Trójmiasto

Na górę