Nasz profile

Bardzo Brzydki Nieporadnik – Iga Chmielewska

Książki

Bardzo Brzydki Nieporadnik – Iga Chmielewska

Bardzo Brzydki Nieporadnik – Iga Chmielewska

Stworzony w całości i zaprojektowany przez Igę Chmielewską, autorkę fanpage’a Bardzo Brzydkie Rysunki. Może i nazywa się przewrotnie Nieporadnik, ale jest pełen celnych i pożytecznych rad, ozdobionych nigdzie dotąd nie publikowanymi rysunkami Igi.

Idealny na prezent, dobry wybór dla każdego, kto z uśmiechem chce rozpocząć każdy dzień. Nieporadnik Wam o tym przypomni.

Przesłanie od Igi jest proste – jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny. I masz prawo robić, co chcesz. Niby proste, ale czasem warto, aby ktoś nam o tym przypomniał.

Iga Chmielewska – swoimi rysunkami przekonuje czytelniczki, że prawdziwą kobiecą siłą jest naturalność. I że wszystko możesz- nic nie musisz! Niekoniecznie musisz mieć perfekcyjne ciało- wałeczki też są super i wcale nie musisz wszystkiego umieć- od czego jest Wikipedia…

Fanpage Bardzo Brzydkie Rysunki gromadzi ponad 300 tys. fanek zakochanych w minimalistycznych, zabawnych rysunkach. Iga stała się idolką młodych dziewczyn, które chcą żyć po swojemu.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Książki

Na górę