Nasz profile

Jak ze sobą rozmawiać, żeby stworzyć szczęśliwy związek?

Książki

Jak ze sobą rozmawiać, żeby stworzyć szczęśliwy związek?

Jak ze sobą rozmawiać, żeby stworzyć szczęśliwy związek?

Co decyduje o sukcesie związku? Jak sobie poradzić z kryzysem? Jak rozmawiać, by Wasz związek był coraz silniejszy?

Światowej klasy naukowcy podjęli się brawurowego eksperymentu: kilka tysięcy par poddano obserwacji, analizie psychologicznej i regularnym badaniom w monitorowanym Laboratorium Miłości. Pomogli tysiącom par i poznali setki motywacji.

Dziś zapraszają Was na osiem randek. Każda z nich będzie dotyczyć kluczowych kwestii, takich jak: zaufanie, seks, konflikty, rodzina, samorozwój czy marzenia. Osiem rozmów, które pozwolą Wam się poznać i zrozumieć, niezależnie od tego, na jakim etapie jest Wasz związek. Te podpowiedzi mogą się przydać, gdy urodzi się Wam dziecko, gdy jedno z Was straci pracę lub podupadnie na zdrowiu albo gdy poczujecie, że wasz związek się wypala. Bo jedno jest pewne: „długo i szczęśliwie” nie oznacza życia bez konfliktów i wyzwań.

John i Julia Gottmanowie to znani na całym świecie specjaliści od terapii par. Od 40 lat razem prowadzą Laboratorium Gottmanów.

Trwają tam nieustanne badania, jak najlepiej pomóc parom w kryzysie. Książka ta jest zwieńczeniem wieloletnich obserwacji i wniosków.

Wspólnie stworzyli wiele zestawów ćwiczeń dla par, bo jak zwykli mawiać:

Miłość ma w sobie więcej z działania niż z odczuwania. Wymaga interwencji i uwagi, a przede wszystkim treningu- czasem trzeba się dostroić, co trwa całe życie.

Premiera książki jutro.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Książki

Na górę