Nasz profile

Koncert fortepianowy!

Aktualności

Koncert fortepianowy!

Koncert fortepianowy!

Gdański Archipelag Kultury oraz Projektornia zapraszają na wyjątkowy koncert fortepianowy. Już 22 lutego (w sobotę) o godzinie 18:00 Mateusz Lipiński zagra inauguracyjny koncert na odrestaurowanym fortepianie Sommerfeld Baby Grand. Wyjątkowy charakter tego wydarzenia wynika z faktu, że sam pianista podjął się przeprowadzenia prac renowacyjnych. Wstęp wolny!

Fortepian wyprodukowano w słynnej, przedwojennej fabryce Bruno Sommerfelda w 1936 roku. Służył on jako instrument pokładowy na statku Batory i około 30 lat temu trafił do domu kultury w Brzeźnie. Dzięki wsparciu finansowemu Rady Dzielnicy Brzeźno, fortepian przeszedł gruntowną renowację, dzięki której między innymi odzyskał dawny blask i brzmienie.

Sobotni koncert będzie pierwszym koncertem, otwierającym cały cykl koncertów w GAK Projektorni.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Aktualności

Na górę