Nasz profile

Rusza projekt TREN EDU w Warszawie

Warszawa

Rusza projekt TREN EDU w Warszawie

Rusza projekt TREN EDU w Warszawie

Zespół Edukacji TR Warszawa zaprasza Studentki i Studentów* wszystkich wydziałów do wzięcia udziału w projekcie TEREN EDU.

Tożsamość nowoczesnego teatru opiera się na budowaniu długofalowej relacji z widzem. TR Warszawa – idąc zawsze z duchem czasu – otwiera tereny często niedostępne. Projekt TEREN EDU dla studentów i studentek to przestrzeń stworzona do otwartego dialogu i wypracowywana na gruncie takich metod twórczych jak pedagogika teatru i performance. TEREN EDU dotyka także tematów ważnych dla rozwoju publiczności w TR Warszawa i teatrologii – w szczególności badając obszary eksperymentów współczesnej sceny. Dzięki prowadzonym działaniom widz – świadomy i krytyczny – staje się członkiem wspólnoty i dalece wykracza poza rolę wyłącznie odbiorcy spektakli TR Warszawa.

TEREN EDU nawiązuje do tradycji projektów TEREN WARSZAWA i TEREN TR, skierowanych do studentek i studentów, którzy chcieliby sprawdzić się w działaniu w teatrze. Przybliża metody tworzenia wspomnianej wspólnoty oraz – sam w sobie – jest jej realizacją. Zapraszamy do udziału w warsztatach realizowanych w trybie weekendowych spotkań w siedzibie teatru.

* jeśli nie jesteś studentem/studentką, a chcesz wziąć udział w projekcie – zapraszamy do wypełnienia formularza. Wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone.

——————————————————————–

Terminy spotkań w formularzu poniżej:

 Wyślij swoje zgłoszenie i poznaj na czym polega praca z publicznością w nowoczesnym teatrze!

>>> WYPEŁNIJ FORMULARZ ON-LINE <<<

———————————————————————-

Na formularze czekamy do 1 marca 2020 roku.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Informację o zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach prześlemy do 3 marca 2020 roku.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Warszawa

Na górę