Nasz profile

HANDEN szkoli łódzkich studentów

Łódź

HANDEN szkoli łódzkich studentów

HANDEN szkoli łódzkich studentów

Firma HANDEN, prywatny sprzedawca gazu ziemnego i energii elektrycznej  w Polsce, organizuje bezpłatne szkolenie dla studentów łódzkich uczelni, zainteresowanych nowymi metodami zarządzania biznesowego.

Studenci chcący dowiedzieć się, na czym polega zarządzanie przez proces i w jaki sposób można wykorzystać tę wiedzę do efektywnego realizowania projektów mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się w poniedziałek, 9 marca, w godz. 10-16, w Al. Politechniki 32 (sala 114). Podczas spotkania otrzymają informacje na temat idei zarządzania poprzez proces, przeanalizują business case dotyczący utrzymania systemu informatycznego w firmie HANDEN oraz przećwiczą modelowanie i opis procesu biznesowego, co pozwoli im stworzyć własny model i opis w oparciu o aplikację Bizagi Modeler.

Szkolenie poprowadzi Grzegorz Jagodziński, dyrektor ds. Rozliczeń i Wsparcia Operacyjnego w HANDEN. Spotkanie jest częścią bezpłatnych szkoleń dla studentów łódzkich uczelni “Twoja kariera w Twoich rękach”, realizowanych w ramach programu “Młodzi w Łodzi”.

Osoby zainteresowane udziałem powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: https://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/niekonczacy-sie-projekt-modelowanie-i-opis-procesu-biznesowego-w-praktyce/. Na szkolenie prosimy przynieść ze sobą laptopy.

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Łódź

Na górę