Nasz profile

Akademia Analiz 2020 – konkurs online

Patronaty

Akademia Analiz 2020 – konkurs online

Akademia Analiz 2020 – konkurs online

Akademia Analiz 2020 to 5. edycja ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji Kapitałowych PROFIT z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Z powodu pandemii COVID-19 organizowana jest całkowicie on-line.

Akademia Analiz przeznaczona jest dla wszystkich studentów, chcących zmierzyć się z codziennymi zadaniami analityka rynkowego i ma on na celu nie tylko wyłonienie najlepszych, ale i przybliżenie tematu inwestycji kapitałowych.

Konkurs składa się z 2 rund zadań w dniach 25.04-5.05 oraz 12.05-24.05. Pierwsza runda zadań dotyczy analizy sytuacyjnej, analizy rynku i modelu biznesowego, natomiast druga analizy finansowej i modelowania finansowego oraz wyceny wartości. W trakcie trwania Konkursu obędą się również specjalne webinary. Przekazanie nagród rzeczowych 3 najlepszym uczestnikom przewidziane jest na czerwiec 2020.

Zapisy trwają tylko do 24.04 (piątek) do 23:59 za pośrednictwem formularza: bit.ly/akademiaanaliz2020.

Więcej informacji: http://akademiaanaliz.sknprofit.pl.

Nie przegapcie okazji, aby zostać Mistrzami Analiz!

Magazyn "płyń POD PRĄD” jest ogólnopolskim bezpłatnym kwartalnikiem studenckim z corocznym numerem specjalnym - STARTER dla studentów pierwszego roku. Magazyn trafia w potrzeby studentów używając różnorodnych form, takich jak: reportaże z ważnych wydarzeń na uczelniach; wywiady ze studentami, psychologami, profesorami, ciekawymi ludźmi; prezentacje kół naukowych; porady dotyczące zachowania się w różnych sytuacjach w życiu studenckim. „płyń POD PRĄD” dotyka ważnych tematów w życiu społecznym studenta, takich jak nauka, wartości oraz relacje międzyludzkie. Chcesz do nas pisać? Napisz! redakcja(at)podprad.pl Chcesz by objąć patronatem wydarzenie studenckie? Napisz do Marty! Marta Chelińska mchelinska(at)hotmail.com Kontakt do naczelnej - Katarzyny Michałowskiej: naczelna(at).podprad.pl

Komentarze

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także Patronaty

Na górę